Výlet na Gili Trawangan

AZUROVÉ MOŘE BEZ VLN, BÍLÝ PÍSEK A KRÁSNÉ KORÁLY – POTÁPĚNÍ A ŠNORCHLOVÁNÍ SE ŽELVAMI – ROMANTICKÉ VYHLÍDKY NA ZÁPAD SLUNCE – JÍZDA NA KOLE – JÍZDA NA KONI PO PLÁŽI

Máte rádi azurové moře, žádné vlny, písčité pláže a k tomu vychlazený drink v ruce? Tak toto místo je přesně pro vás! Ostrov, který se nachází severovýchodně od Bali, patřící Lomboku. Doprava na Gili je velice jednoduchá. Jezdí se lodí z přístavu Padang Bai. Plavba trvá necelých 45 min. (záleží také, jaké jsou zrovna vlny). Pořádáme pravidelné výlety na tento či další kouzelné ostrovy (Gili Meno, Gili Air) a víme, jak se tam nejjednodušeji a hlavně za rozumné peníze dostat.

Gili Trawangan nabízí bujarý noční život a mnoho ubytovacích zařízení. Osobně můžeme doporučit Gili Ocean Club, který jsme si oblíbili, od pláže jsou to 2 minuty pěšky a ještě si na hotelu hezky pokecáte česky, protože patří Honzovi z Prahy. Na ostrově je také několik potápěčských škol, protože ostrovy Gili jsou proslavené krásným a rozmanitým podmořským světem. Můžete jej také jednoduše pozorovat během šnorchlování, které je vhodné i pro ty nejmenší. Šnorchlovací vybavení pořídíte skoro na každém rohu, přímo na pláži, a to za super cenu +/– 24 CZK (15.000 IDR) na hodinu. Všem rozhodně doporučujeme!

Cena za lístek na loď

zpáteční za 750.000 Rp (cca 1.100 Kč) při 3 a více osob

Cena ubytování

pokoje pro 3 osoby za 600.000 Rp/noc (cca 1.000 Kč) i se snídaní

Délka

individuální

Kontakt

pro objednání výletu pište na WhatsApp +420 721 847 053

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Podobné

Co navštívit v okolí?

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)