Výlet na jižní poloostrov Bukit

CHRÁM ULUWATU – TANEC KECAK – GARUDA WISNU KENCANA – WATERBLOW NUSA DUA – BUDHISTICKÝ CHRÁM SATYA DHARMA

Na Bali stojí za návštěvu celá řada nevídaných míst, mezi která patří velice známý Uluwatu chrám, kde můžete zažít tradiční Kecak dance (Balijský hinduistický tanec, zpěv a drama, který sahá až do roku 1930 a vycházíz příběhu Ramayany) při západu slunce. Je to rozsáhlý chrámový komplex na útesu, kde se můžete procházet a vyhlížet na Indický oceán.

Buddhistický chrám Satya Dharma se nachází v části Benoa. Vstupné se neplatí a je volně průchozí. V zahradě se nachází socha Bohyně, které se říká Kuan Yin –bohyně milosrdenství. Je jedním z hlavních bódhisattvů buddhismu. Za bódhisattvu je považován ten, kdo je ‚osvícený‘, předurčený k záchraně božích dětí na zemi. Kuan Yin je jedním z nejuznávanějších božstev vůbec. Je tou, co slyší všechny prosby a žádosti veškerých bytostí na světě. Jako pravý bódhisattva se zavázala nevstoupit na nebesa, dokud nebudou všechny bytosti osvícené a nevymaní se z kola karmy.

GWK je kulturní park s hinduistickým chrámem. Jsou tam obří plechové sochy hinduistických bohů, divadlo a amfiteátr, kde se konají představení. Nusa Dua se může pro změnu pyšnit svým přírodním úkazem a to známým waterblow, který zaručí krásnou podívanou. Řidič s vámi projede opravdu vše, na co si vzpomenete. Vyčká, vyjedná, ukáže, provede, zařídí nebo s vámi poobědvá. V ceně není zahrnuto vstupné.

Cena

Cena 600.000 Rp (950 Kč) *GWK vstupné od 100.000 Rp do 125.000 Rp (od 165 do 210 Kč), Kecak dance za os. 150.000 Rp

Časová náročnost

10 hodin (9:00 – 19:00)

Jazyk

angličtina (dle průvodce)

Kontakt

pro objednání výletu pište na WhatsApp +420 721 847 053

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Podobné

Co navštívit v okolí?

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)