Výšlap na sopku Batur

ČAJ A KÁVA V ZÁKLADNÍM TÁBOŘE – NOČNÍ VÝŠLAP DŽUNGLÍ – VÝCHOD SLUNCE – VÝHLED NA TŘI SOPKY – JEZERO BATUR

Je to výlet, který musíte zažít na vlastní kůži! Cesta na vrchol trvá cca 2 hodiny. Nahoře pěkně fouká, takže bunda, mikina a placatka na zahřátí přijde vhod! Nejsilnějším zážitkem je zasloužený a magický východ slunce, který vám odkryje okolní krajinu, sopečné údolí, jezero a nedaleké sopky. Předpokládaný návrat z vrcholu je kolem 7 hodiny ranní. To je však individuální a záleží na domluvě s průvodcem. Na výšlap doporučujeme pevnou obuv.

V ceně je zahrnuto: transport (auto/minibus, který vás vyzvedne a přiveze zpět), průvodci (záleží dle počtu osob), ranní čaj/káva v základním táboře, vstupné, parkování a také dostanete svítilny pro hladký výšlap

K nezaplacení: východ slunce na posvátném Baturu, noční výšlap džunglí pod zářícími hvězdami, na vrcholu se vám naskytne výhled hned na tři sopky Mt. Agung, Mt. Abang a Mt. Rinjani (Lombok), jezero Batur z kaldery (kráter sopky).

Časový plán: 01.30 ráno vyzvednutí na vile, 03.00 čaj/káva v základním táboře Batur, 03.30 výšlap, 05.30 předpokládaný výstup na vrchol, 06.30 východ slunce a neskutečná podívaná, 07:00 cca návrat zpět do tábora a v 09:00 transfer zpět na vilu.

Cena

dle počtu osob od 550.000 Rp (cca 810 Kč)

Délka

cca 13 hodin (časový plán 01.00-14.00)

Jazyk

angličtina (dle průvodce)

Kontakt

pro objednání výletu pište na WhatsApp +420 721 847 053

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Podobné

Co navštívit v okolí?

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)