Výlet do středu ostrova

ČOKOLÁDOVNA A KÁVA – VODOPÁD LEKE LEKE – CHRÁM ULUN DANU BERATAN – OPIČÍ ZASTÁVKA – VYHLÍDKY A HOUPAČKY

Ulun Danu Beratan je magickým a naprosto fotogenickým místem. Naleznete zde hinduisticko-budhistický chrám, který se skládá ze čtyř budov a každá z nich uctívá jiného boha. Je zde například uctívána Dewi Danu – balijská bohyně jezer, vody a řek. Chrám je opravdu kouzelný a leží přímo na jezeře Bratan. Celý komplex se nachází v horské oblasti, proto je tam chladněji a určitě není na škodu, když si s sebou vezmete nějaký kus teplého oblečení. A jako třešničku na dortu doporučujeme si půjčit lodičku a tak si chrám můžete hezky prohlédnout z blízka a užít si plavbu na jezeře Bratan.

Cesta k vodopádu Leke Leke není nijak zvlášť náročná. Je to krásná podívaná skrz džungli. Je možné sejít až k vodopádu a vykoupat se v něm.

Na opičí zastávce je možné si u místního, co tam s opičkami pobývá, zakoupit banány nebo jiné pochoutky a nakrmit tak opičky a vyfotit se s nimi.

Řidič s vámi projede opravdu vše, na co si vzpomenete. Vyčká, vyjedná, ukáže, provede, zařídí nebo s vámi poobědvá. Předpokládaný návrat je kolem osmé hodiny večer. V ceně není zahrnuto vstupné.

Cena

750.000 Rp (cca 1.190 Kč), v ceně není zahrnuto vstupné

Časová náročnost

10 hodin (8:00 – 18:00)

Jazyk

angličtina (dle průvodce)

Kontakt

pro objednání výletu pište na WhatsApp +420 721 847 053

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Podobné

Co navštívit v okolí?

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)