Výlet do Ubudu a okolí 2

CHRÁM GOA GAJAH – CHRÁM TIRTA EMPUL – RÝŽOVÉ TERASY TEGALALANG – SLONÍ PARK

Goa Gajah je místo, které na vás zapůsobí nejen svou velikostí, rozmanitostí, ale také duchovní atmosférou a historií. Jeskyni objevili nizozemští archeologové v roce 1923. Komplex byl postaven v 9. století. Prolínají se tu jak hinduistické (jeskyně, sousoší s posvátným pramenem, horní část komplexu), tak budhistické prvky (jezírko, chrám, dolní část komplexu). Název „goa gajah“ pochází od říčky, která tudy protéká a je nazývána sloní řekou, údajně zasvěcená bohU Ganéšovi, který je ztvárňován jako muž se sloní hlavou.

Na terasovitých rýžových polích Tegallalang na vás zaručeně dýchne pravá balijská atmosféra. Rýže se v těchto oblastech pěstuje tradičním způsobem již více než 2000 let. Tato políčka jsou zaručeně jedny z nejfotogeničtějších na Bali.

Návštěva sloního parku je opravdovým zážitkem, ostatně fotky mluví za vše. Věděli jste, že sloni mají nejdelší řasy ve světě zvířat?

Řidič s vámi projede opravdu vše, na co si vzpomenete. Vyčká, vyjedná, ukáže, provede, zařídí nebo s vámi poobědvá. Předpokládaný návrat je kolem osmé hodiny večer. V ceně není zahrnuto vstupné.

Cena

700.000 Rp (cca 1.100 Kč), v ceně není zahrnuto vstupné, *Dražší vstupné v Mason sloním parku. Základní vstupné se pohybuje od 240.000 – 400.000 Rp (od 400 do 670 Kč). Koupání a jiná doprovodná aktivita za příplatek.

Časová náročnost

10 hodin (8:00 – 18:00)

Jazyk

angličtina (dle průvodce)

Kontakt

pro objednání výletu pište na WhatsApp +420 721 847 053

Fotogalerie

Nebyly nalezeny žádné výsledky.

Podobné

Co navštívit v okolí?

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)