Bali s CoolCampem | 26.5.-8.6.2023

Vyrážíme na Bali! Přidáš se k nám?! Čeká tě naprosto dokonalé dobrodružství, při kterém zažiješ autentické Bali. Vyrazíme na aktivní sopku, budeme obdivovat neskutečné výhledy na rýžové terasy, zažijeme nádherné východy i západy slunce na plážích a jednou i s delfíny. Vykoupeme se jak v moři, tak pod impozantními vodopády a podíváme se i pod mořskou hladinu, abychom si užili šnorchlování se želvami a pestrobarevnými rybičkami žijícími ve zdejších vodách. A kdo bude chtít, vyzkouší si i surfování! Že je cesta zážitky a aktivitami opravdu nadupaná? Neboj, i tak si užiješ opravdový chill na pláži s drinkem v ruce. Samozřejmostí také je, že ochutnáš zdejší speciality. Takže, co víc? 🙂

Více informací o zájezdu přímo na www.coolcamp.cz.

Co tě čeká?

  • 🌴 Nádherné Balijské chrámy a místní kultura
  • 🌴 Výhledy na rýžové terasy
  • 🌴 Pláže s bílým i černým vulkanickým pískem
  • 🌴 Opičí prales
  • 🌴 Koupačka ve vodopádech
  • 🌴 Výlet za delfíny
  • 🌴 Východ slunce na aktivní sopce
  • 🌴 Šnorchlování a mořský život opravdu z blízka
  • 🌴 Balijské mňamky
  • 🌴 Drink na plážích

Cena zájezdu

Cena pro 1 účastníka 54 990 Kč
Cena pro 2-3 účastníky (cena/os) 54 490 Kč
Cena pro 4-6 účastníků (cena/os) 53 990 Kč
First minute sleva do 5.2.2023 – 1 000 Kč
Sleva pro CoolCampáka, který už s námi někde byl. – 2 000 Kč
*slevy se sčítají

Program

1. den | odlet z ČR

Odlet z ČR.

2. den | přílet na Bali 

Po příletu na Bali přejedeme do Uluwatu. Zbylý čas využijeme na procházku po okolí, vyrazíme na pláž za koupačkou či pozorováním západu slunce.

3. den | Uluwatu a kecak dance

Dopoledne strávíme na jedné ze zdejších pláží (Melasti, Balangan, Nyang Nyang, Timbis či jiná) a kdo bude chtít, může si jít zkusit surfování. Odpoledne se vydáme na templ Uluwatu, kde budeme pozorovat západ slunce. Můžeme se podívat i na fire show a tanec kecak dance.

4. den | Ubud

Dopoledne si zase užijeme na pláži v Uluwatu. Poté nás bude čekat přejezd do Ubudu. Zde se ubytujeme a poté se projdeme. Ubud je každopádně díky své pozici v rámci ostrova ideální základnou pro další výlety, proto zde strávíme hned několik dní.

5. den | Opičí prales a vodopád

Dopoledne vyrazíme do opičího pralesa – Ubud Monkey Forest Sanctuary, v okolí Ubudu navštívíme rýžová pole, venku také poobědváme a pak odpoledne koukneme na Tegunungan vodopád. Večer půjdeme brzo spát, protože další den nás čeká východ slunce na Mt. Batur.

6. den | Východ slunce na sopce Mt. Batur

Dnes si dáme do těla a vyrazíme ještě za tmy za pozorováním východu slunce na horu Mt Batur. Užijeme si cestou ale i výhledy na kopcovité krajiny, jezero Batur, rýžové terasy Tegallang a chrám Pura Jati Batur. A pozor, bude to i docela adrenalin, Mt Batur je stále aktivní sopkou!

7. den | Vodopády a chrámy

Dnes vyrazíme na chrámy Tirta Empul Water Temple a Besakih Mother Temple a poté nás čeká impozantní vodopád Sumampan a chrám s jeskyní Goa Gajah.

8. den | Jezero, vodopády a západ slunce na pláži

Opět vyrazíme na další výlet z Ubudu, tentokrát ale s přespáním ve městě Lovina. Uvidíme jezero a chrám Beratan a také krásné vodopády Gitgit a Brahmavihara Arama. Na pláži si vychutnáme západ slunce a večerní pohodu 🙂

9. den | Východ slunce s delfíny a dechberoucí výhledy

Ráno vyrazíme za pozorováním delfínů skákajících při východu slunce a poté nás čeká další skvělý vodopád – Sekumpul. Po severovýchodním pobřeží se přesuneme podél sopky Agungu, odkud je úžasný výhled na sopku a rýžové terasy, až dolů, kde se nachází chrámy Tirta Gangga a Taman Ujung. Přespíme v Padang Bai.

10. den | Gili T a chill na pláži

Dopoledne se přesuneme do Padang Bai a odsud na ostrov Gili T. Lodí za cca 2-2,5h doplujeme na ostrov Gili Trawangan, přezdívaný jednoduše také Gili T, jeden ze tří ostrovů v těsné blízkosti, které jsou obklopeny korály a mořským životem. Celý ostrov má plochu pouhých 15 km², takže je možné jej projít celý dokola během pár hodin, zároveň to nikdy není daleko na pláže s bílým pískem, případně do dobré restaurace nebo baru, kterých má Gili T nespočet. Dnes si užijeme pravý plážový relax a chill s drinkem v ruce 🙂

11. den | Chill na pláži s bílým pískem

V pohodové atmosféře budeme pokračovat i v tento den. Koho by pohodička omrzela, může si zašnorchlovat s mořskými želvami.

 

12. den | Šnorchlovací výlet

Dnes vyrazíme na šnorchlovací výlet kolem ostrovů Gili T, Gili Meno a Gili Air. Na Gili T si půjčíme šnorchlovací výbavu a vydáme se vstříc podmořskému životu rovnou z pláže. Budeme pozorovat jak ryby, tak i želvy, které se do mělkých vod ostrova vydávají za potravou a je možné je spatřit opravdu zblízka. Kdo chce, může se vydat na šnorchlovací výlet kolem okolních ostrovů. Komu by tedy šnorchlování kolem našeho ostrova nestačilo, jsou k dispozici i jednodenní výlety do vod okolních ostrovů Gili Air a Gili Meno, které rozhodně stojí za to.

13. den | Kuta

Z našeho ostrova Gili T odplujeme v dopoledních hodinách a zamíříme opět do Padang Bai. Odsud se minivanem přesuneme do Kuty.

14. den | odlet z Bali

Nejsmutnější den je tu, čeká nás návrat domů. Rozhodně ale budeš mít co vyprávět! Před odletem ale ještě vyrazíme na nákup suvenýrů.

15. den | přílet

Následujícího dne přistaneme v ČR.

Ubytování

Na Bali budeme bydlet v různých typech ubytování. Vyzkoušíme si guest housy v tradičním balijském stylu, přes dřevěné chatky obklopené zahradou až po stylové bungalowy.
* Není problém zařídit i pokoje pro jednoho nebo ubytování vyšší kategorie.

Strava

Na většině ubytování nás bude čekat snídaně. Obědvat a večeřet budeme podle programu v daný den. Jídlo vyzkoušíme nejen v restauracích, ale zavítáme i na místní street food, ochutnáme tradiční speciality a v malých obchůdcích nakoupíme ovoce a další dobroty, na které po cestě narazíme.

Doprava

Na Bali poletíme z Vídně. V ceně máš 23 Kg zavazadlo. Let je s přestupem v Tchaj-pej. Po Bali a okolí se budeme přesouvat minibusy, na ostrov Gili T pak dojedeme místní lodí.

AMBASADOR

Zuzka

Zuzka miluje cestování a vše s ním spojené. S batohem na zádech projela 50 zemí, od USA přes většinu Evropy, blízký východ až po jihovýchodní Asii, kde 3 roky žila a pracovala ve Vietnamu. Je certifikovanou lektorkou jógy a baví jí poznávání nových zemí a kultur, ale i lidí a jejich příběhů a žádná výzva pro ni není dost velká. Nejšťastnější je na cestách a ve společnosti podobně naladěných lidí.

Jak se na zájezd přihlásit?

Příhlášku a další informace k zájezdu naleznete na www.coolcamp.cz.

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

BALI POČASÍ

Top články

Výlet na vodopády Sekumpul

Vodopády Sekumpul na Bali © Filip Altman Uprostřed kopců severního Bali se skrývají prý největší zdejší…
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)