? TIP: Místní průvodci na Bali

Řidič a průvodce na Bali stojí na jeden den okolo 700.000 Rp. Dobře vybírejte, protože někteří průvodci toho často vědí o svém ostrově méně než turisté.

My vám můžeme doporučit naše ověřené řidiče a průvodce pro Bali a Nusa Penidu.


Komang Les Mougly

Auto pro max 7, 14 a 18 osob

8 let praxe
Licence a pojištění
Angličtina
Pití ve voze na vyžádání

Velmi oblíbený průvodce, který vás nikdy nenechá “ztracené”. Když nemůže Komang osobně, nahrazuje ho jeho bratr, který má stejné kvality jako Komang.


Budi Balieas Driver

Auto pro max 7 až 60 osob

7 let praxe
Licence a pojištění
Angličtina, mandarin chinese
Pití a občerstvení na vyžádání

Budi patří k našim nejlepším průvodcům. Je velmi spolehlivý, dochvilný, nápomocný a vždy připraven poskytnout ten nejlepší servis.
Zároveň je to majitel přepravní společnosti s vlastní flotilou velkého počtu vozidel a kvalitních řidičů, proto se s ním dostanete na výlet kdykoliv!


Deny Moxer

Auto pro max 7 až 10 osob

9 let praxe
Licence a pojištění
Angličtina
Pití a občerstvení na vyžádání

S Denym budete maximálně spokojeni, a to za každé okolnosti. Deny je zkušený průvodce, který zná Bali křížem krážem, vezme vás na ty nejlepší a nejvyžadovanější místa zde na ostrově.


Nyoman Bali Driver

Auto pro max 7 osob

2 roky praxe
Licence a pojištění
Základy angličtiny
Pití a občerstvení na vyžádání

Nyoman je v průvodcování nováček a ani angličtina není jeho silnou stránkou – stále se učí. Ovšem od nás dostal šanci, protože je to velmi milý, usměvavý a ochotný člověk. Kromě toho, že je to rodilý Balijec, zná Bali do hloubky a dokáže vás vzít tam, kam se ostatní turisté jen tak nedostanou.


Komang Andi

Auto pro max 7 až 10 osob

5 let praxe
Licence a pojištění
Angličtina
Pití a občerstvení na vyžádání

Andi je mladý průvodce, přesto již velmi zkušený. Je dost aktivní a zaručeně se s ním nebudete nudit. S Andim je ideální jít tracking na Mount Batur na východ slunce, rafting nebo další a podobně fyzicky “náročnější” výlety.


Komang Kekeb

Auto pro max 7 až 12 osob

5 let praxe
Licence a pojištění
Angličtina, mandarine chinese
Pití a občerstvení na vyžádání

Dalším z našich Komangů je Kekeb. Patří k mladším ale zároveň dost zkušeným průvodcům. Jeho specialitou (vyjma Bali) je ostrov Nusa Penida a Lembongan, které zná, protože tam nějakou dobu žil. Pokud chcete na Penidu, doporučujeme právě Kekeba, který vám ukáže ostrovy skrz na skrz.


Cena za řidiče s autem na 1 den
700.000 Rp pro max 7 osob, více osob dle domluvy

Pro více informací pište na WhatsApp, e-mail info@villarockbali.com nebo ve skupině na Facebooku.
TIP: Rezervací našich řidičů přispíváte 10% z ceny na různé charitativní programy zde na Bali – dětské spolky pro sociálně slabší děti, psí útulky, ochranu životního prostředí atd. O příspěvku budeme vždy informovat na Facebooku!?

Facebooková skupina s tipy na řidiče, průvodce a výlety